
Кругла панель Світлодіодна -12Вт (Ø174/Ø158) 6400K, 950 люмен Лезард LEZARD original
163,81 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 464RRP-12
Джерелом світла в панелях є чіпи LED 2835,...
Джерелом світла в панелях є чіпи LED 2835, колірні температури 4200К та 6400К. Також панелі відрізняються високим ступенем захисту - IP 40. Світлодіодний LED світильник врізний 12 Вт 6400К ТМ LEZARD круглий виконаний з алюмінію. Дані світильники відрізняються високою надійністю та безпекою, круглі та квадратні світлодіодні панелі високої якості, що відповідають міжнародним стандартам. Легка конструкція і компактні розміри LED панелей ТМ LEZARD забезпечують простоту встановлення: круглі світлодіодні, що вбудовуються, накладні круглі, світлодіодні квадратні, що вбудовуються, квадратні накладні світлодіодні панелі. У панелях ТМ LEZARD використовуються IC драйвери, які забезпечують відсутність пульсації та мерехтіння світлового потоку. Вся продукція є оригінальною і поставляється від виробника на пряму.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lezard |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 роки |
| Діаметр | 170 мм |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Напруга | 220V |
| Номінальна потужність | 12W |
| Світловий потік | 950LM |
| Ступінь захисту | IP 40 |
| Тип | Світлодіодні світильники - Даунлайти (down light) |
| Тип кріплення | Стельовий |
| Тип монтажа | Вбудований |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Форма | Круг |
| Колір корпусу | Білий |
| Колірна температура | Холодний (6000-6500 К) |
- Ціна: 163,81 ₴


