

Кругла панель Світлодіодна -12Вт (Ø174/Ø158) 4200K, 950 люмен Лезард LEZARD original
163,81 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 442RRP-12
Джерелом світла в панелях є чіпи LED 2835,...
Джерелом світла в панелях є чіпи LED 2835, колірні температури 4200К та 6400К. Світлодіодний LED світильник урізний 12 Вт 4200 К круглий ТМ LEZARD виконаний з алюмінію. У панелях ТМ LEZARD використовуються IC драйвери, які забезпечують відсутність пульсації та мерехтіння світлового потоку. Легка конструкція і компактні розміри LED панелей ТМ LEZARD забезпечують простоту встановлення: круглі світлодіодні, що вбудовуються, накладні круглі, світлодіодні квадратні, що вбудовуються, квадратні накладні світлодіодні панелі. Дані світильники відрізняються високою надійністю та безпекою, круглі та квадратні світлодіодні панелі високої якості, що відповідають міжнародним стандартам. Також панелі відрізняються високим ступенем захисту – IP 40. Вся продукція оригінальна та поставляється від виробника на пряму.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lezard |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 роки |
| Діаметр | 170 мм |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Напруга | 220V |
| Номінальна потужність | 12W |
| Світловий потік | 950LM |
| Ступінь захисту | IP 40 |
| Тип | Світлодіодні світильники - Даунлайти (down light) |
| Тип кріплення | Стельовий |
| Тип монтажа | Вбудований |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Форма | Круг |
| Колір корпусу | Білий |
| Колірна температура | Нейтральний (4000-4500К) |
- Ціна: 163,81 ₴


