
Панель Світлодіодна з розсіювачем призму - 36Вт (595*595*18mm) 4200K 3400 люмен Лезард LEZARD original
564,14 ₴
- Готово до відправки
- Код: 442-LEPS-60036
Користуючись світлодіодними лампами ТМ LEZARD, при так...
Користуючись світлодіодними лампами ТМ LEZARD, при такому ж освітленні – Ви економитимете свій бюджет. Якщо порівняти панелі LED із звичайними світильниками на ртутних трубах, то LED не містить шкідливих речовин, також відсутня пульсація та мерехтіння світлового потоку. Тому саме LED панелі рекомендують при здійсненні переобладнання на виробничих площах з працюючими механізмами і верстатами з елементами, що крутяться (швейне виробництво, верстати в токарних цехах і т.д.). Ними можна замінити всі типи світильників, у яких встановлений цоколь G13. Світлодіодні LED панелі TM LEZARD типу Армстронг 36 Вт призму 595*595 мм 4200К - це безпечне і чисте екологічне світло. Рамка корпус LED панелі TM LEZARD зроблена з алюмінію, а не з пластику, що забезпечує покращений тепловідведення та збільшує жорсткість корпусу, з панеллю використовується драйвер типу IC. Вся продукція є оригінальною і поставляється від виробника на пряму.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lezard |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Тип розсіювача | Прозорий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 роки |
| Напруга | 220V |
| Номінальна потужність | 36W |
| Розмір | 595х595 мм |
| Світловий потік | 3400LM |
| Ступінь захисту | IP 40 |
| Тип | LED панели |
| Тип кріплення | Стельовий |
| Тип монтажа | Вбудований |
| Товары | LED панели |
| Форма | Квадрат |
| Колірна температура | Нейтральний (4000-4500К) |
- Ціна: 564,14 ₴


