Інвертор (повертати, перевертати) — перетворювач постійного струму на змінний однофазний або багатофазний струм, силовий генератор змінного струму. Зазвичай являє собою генератор періодичної напруги, за формою здебільшого наближеної до синусоїди, або дискретного сигналу. Інвертори напруги можуть застосовуватися у вигляді окремого пристрою або входити до складу джерел і систем безперервного живлення апаратури електричною енергією змінного струму.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 63 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Основні | |
| THD | ≤5% |
| Вхідний постійний струм, напруга | DC 12V/24V |
| Вихідна напруга, В | 220 |
| Діапазон частот на виході | 50 +/- 3 Гц |
| Максимальна безперервна потужність | 100 Вт |
| Максимальна ефективність потужності | >85% |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴








