Медична шафа MD 2 1670 / SS ТМ MEDNOVA двостулкова
17 775 ₴
- Готово до відправки
- Код: MD 2 1670/SS MEDNOVA
Медичний шафа MD 2 1670 / SS MEDNOVA призначений для зберігання медикаментів, інструментів, лікарняних документів, карток пацієнтів в медичних установах і організаціях. Корпус шафи виготовлений зі сталі з гігієнічно безпечним корозійно-стійким порошковим покриттям (товщина корпусу - 0,6 мм, товщина дверей - 0,7 мм). Верхнє і нижнє відділення шафи з металевими полицями всередині закриваються двостулковими дверцятами з встановленими в них ключовими замками.
Максимально допустима навантаження на металеву полицю - 30 кг. Шафа має розбірну конструкцію і опори-ніжки, регульовані по висоті.
Варіанти виконання шафи:
| Модифікація | Зображення |
|
MD 1 1670/SG MEDNOVA |
![]() |
|
MD 1 1670/SS MEDNOVA |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MEDNOVA |
| Країна виробник | Україна |
| Дверка | 4 шт. |
| Закрита полиця | 4 шт. |
| Кількість замків | 2 шт. |
| Тип корпусу | Збірно-розбірний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота шафи | 1655 мм |
| Глибина шафи | 320 мм |
| Ширина шафи | 700 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал виготовлення корпусу | Метал |
| Матеріал виготовлення фасаду | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шафи максимальна | 1716 мм |
- Ціна: 17 775 ₴













