Медична шафа зі склом (металева шафка одностулкова) MD 1 1650 / SG ТМ MEDNOVA
13 950 ₴
- Готово до відправки
- Код: MD 1 1650/SG MEDNOVA
Медичний шафа MD 1 1650/SG MEDNOVA використовується для зберігання медикаментів, інструментів, лікарняних документів, карток пацієнтів у медичних установах і організаціях. Корпус шафи виготовлений із сталі з гігієнічно безпечним корозійно-стійким порошковим покриттям (товщина корпусу - 0,6 мм, товщина дверей - 0,7 мм). Верхнє відділення шафи має скляні полки товщиною 5 мм і скляні двері товщиною 4 мм з хромованими магнітними защіпками, які фіксують двері в закритому стані. Нижнє відділення має металеві полиці і металеві двері з встановленим замком . Максимально допустиме навантаження на металеву полку - 30 кг, на скляну полицю – 10 кг. Конструкція шафи-розбірна, тип опор - ніжки, що регулюються по висоті.
Варіанти виконання шафи:
| Модифікація | Зображення |
|
MD 1 1650/SG MEDNOVA |
![]() |
|
MD 1 1650/SS MEDNOVA |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MEDNOVA |
| Країна виробник | Україна |
| Дверка | 2 шт. |
| Закрита полиця | 4 шт. |
| Кількість замків | 1 шт. |
| Тип корпусу | Збірно-розбірний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота шафи | 1655 мм |
| Глибина шафи | 320 мм |
| Ширина шафи | 500 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал виготовлення корпусу | Метал |
| Матеріал виготовлення фасаду | метал, скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шафи максимальна | 1716 мм |
- Ціна: 13 950 ₴












