|
Електронний безконтактний термометр 1. Основні параметри 3. Точність вимірювання 4. Термін служби: термін служби виробу становить 40000 вимірювань 5. Вимоги до робочої, складської і транспортної середовищі 1) Робоча середа: 2) Умови зберігання і транспортування Транспортні вимоги повинні відповідати правилам контракту на замовлення, але слід уникати сильних ударів, вібрації, дощу і снігу під час транспортування. УВАГА!!! Батарейки в комплектацію не входять |
Оформити замовлення на сайті або за телефоном
Консультація менеджера і узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Загальні | |
|---|---|
| Висота | 82 мм |
| Довжина | 167 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Основні | |
| Виробник | Radius |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 110 |
| Одиниці виміру | Фаренгейт °F, Цельсій °C |
| Максимальна температура | 42.9 |
| Мінімальна температура | 32 град. |
| Спосіб застосування термометра | Безконтактний |
| Тип термометра | Інфрачервоний |
- Ціна: 1 800 ₴


