
Блок живлення BIOM DC12 400W 33А LED-12-400, Якість
514 ₴
- Готово до відправки
- Код: BIM-00-00023439
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення TM BIOM серії LED були спеціально розроблені для використання зі світлодіодним освітленням.
Від інших серій їх відрізняють хороше співвідношення "ціна/якість", високі технічні характеристики та компактні розміри. враховувати коефіцієнт запасу 25-30%
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Клас захисту | IP20 |
| Потужність | 400 W |
| Розмір | 238x50x23 |
| Робоча напруга | AC 180-264V/50-60Hz |
| Струм на виході | 33 А |
| Тип охолодження | Пасивне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 514 ₴


