


Контролер CCT OEM CT-12A-2.4G-Touch, Якість
561 ₴
- Готово до відправки
- Код: BIM-00-00023389
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Контролер CCT OEM CT-12A-2.4G-Touch, Якість
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зон управління | 1 зона |
| Потужність | 144 W |
| Пульт керування | Сенсорний |
| Робоча напруга | DC 12-24V |
| Розмір корпусу | 85х45х23 мм |
| Розмір пульта | 110х52х17 мм |
| Тип управління | Радіо (RF) |
| Ток | 12 А (6А/канал) |
| Число каналів | 2 канали |
Інформація для замовлення
- Ціна: 561 ₴


