
Контролер RGB Neon 220B 500W-Micro-N (шнур з вилкою), Якість
187 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: BIM-00-00012592
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Контролер RGB Neon 220B 500W-Micro-N застосовується для керування світлодіодною продукцією. З його допомогою споживачі здатні віддалено змінювати параметри свічення стрічки відповідно до своїх побажань. Напруга роботи – 220 В змінного струму, номінальна потужність – 500 Вт. Контролер розрахований на 8 режимів роботи. До нього можна приєднати до п'ятдесяти метрів стрічки.
Ця модель виконана у вигляді корпусу з мікроконтролером, від якого відходять два кабелі. Перший є живильним шнуром, необхідним підключення пристрою до мережі, а другий – – роз'ємом для приєднання контактів стрічки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зон управління | 1 зона |
| Потужність | 500 W |
| Пульт керування | Немає |
| Робоча напруга | 220 V |
| Розмір корпусу | 77х48х22 мм |
| Тип управління | Механічний |
| Число каналів | 3 канали |
Інформація для замовлення
- Ціна: 187 ₴


