

Блок живлення OEM DC12 100W 8.5А TR-100, Якість
327 ₴
- Готово до відправки
- Код: BIM-00-00001280
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей блок живлення використовується для підключення контурів підсвічування зі світлодіодних стрічок, лінійок, гнучкого неону або інших потреб. Потужність цієї моделі становить 100 Вт, сила струму на виході –; 8,5 А. Виріб працює від напруги в діапазоні 170-240 В, постачаючи на виході 12 В постійного струму. Корпус блоку живлення виконаний з металу, клас пиловологозахищеності – IP20.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Клас захисту | IP20 |
| Потужність | 100 W |
| Розмір | 109×78×36 |
| Робоча напруга | AC 170-240 V |
| Струм на виході | 8.5 A |
| Тип охолодження | Пасивне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 327 ₴


