Візок для перевезення балонів ТДБ-1, ТМ Заповіт, Якість
9 670 ₴
8 219,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: ТДБ-1
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначена для перевезення балонів усередині приміщення. Візок призначений для перевезення одного балона до 50 літрів і оснащений захисним ланцюгом, що запобігає падінню балона. Візок встановлений на два гумові колеса. Конструкція візка не має виступаючих та гострих частин, що забезпечує попередження травм під час експлуатації.
Габаритні розміри ТДБ-1: 430х395х1500 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1520 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Колісні опори | 2 (шт) |
| Матеріал каркасу | метал |
| Ручки для переміщення візка | 2 (шт.) шт. |
| Країна походження | Україна |
| Тип | Візок |
| Тип конструкції | Нерозбірна |
| Тип опор | Колісні опори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 219,50 ₴


