Візок внутрішньокорпусний універсальний ТВК, ТМ Заповіт, Якість
12 750 ₴
10 837,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: ТВК
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Візок усередині корпусний ТВК-1 призначений для перевезення різних вантажів, контейнерів з медикаментами, білизни, одягу, матраців, медичної апаратури та іншого. Застосовується у медичних закладах.
Каркас (цільнозварний) виконаний із сталевих труб з нанесенням екологічно чистого полімерно-порошкового покриття, стійкого до багаторазової обробки дезінфікуючими розчинами, що застосовуються в медицині. Має захисну огорожу. Основа встановлена на 4 колеса, діаметром 160 мм, 2 колеса - самоорієнтуються.
Габаритні розміри візка ТВК: 1050*600*1000 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1000 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота підстави | 600 мм |
| Гарантія | 12 |
| Довжина підстави | 1000 мм |
| Колісні опори | Самоорієнтовні, 4 (шт.) |
| Матеріал каркасу | метал |
| Призначення | Для перевезення вантажів |
| Країна походження | Україна |
| Тип | Медична візок |
| Тип конструкції | Нерозбірна |
| Ширина підстави | 1050 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 837,50 ₴


