Опромінювач фізіотерапевтичний ОФП-01, ТМ Заповіт, Якість
9 385 ₴
7 977,25 ₴
- Готово до відправки
- Код: ОFP-01
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опромінювач фототерапевтичний ОФП-01 призначений для опромінення новонародженого синіми променями в спектрі хвиль довжиною 420-470 нм. з метою зменшення відсоткового вмісту білірубіну у крові. Може ефективно використовуватись у пологових будинках, у відділеннях інтенсивної терапії новонароджених, у дитячих амбулаторних закладах для лікування неонатальної жовтяниці. Легко пересувається за рахунок 4-х гумових коліс, два з яких оснащені гальмом. Пристрій оснащений механізмами регулювання висоти блоку опромінення над ліжечком.
Габаритні розміри ОФП-01: 750*710 мм, висота від 1615 до 2105 мм.
Інтенсивність випромінювання 180-500 мк Вт/див.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1615 мм |
| Максимальна висота | 2105 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 710 мм |
| Довжина | 750 |
| Колісні опори | 4 шт., самоорієнтовні |
| Матеріал каркасу | метал |
| Потужність | 18 |
| Країна походження | Україна |
| Тип опор | Колісні |
| Тип гальмівного пристрою | два колеса з автономним гальмівним пристроєм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 977,25 ₴


