Опромінювач для верхнього обігріву немовляти з пеленальним столиком ЛВО-02, ТМ Заповіт, Якість
15 965 ₴
13 570,25 ₴
- Готово до відправки
- Код: LVO-02
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опромінювач для верхнього обігріву немовляти ЛВО-01 з датчиком температури та підсвічуванням на штативі призначений для обігріву немовляти під час проведення санітарної обробки, огляду, сповивання та інших процедур у дитячих кімнатах родового та післяпологового відділень пологових будинків, лікарень та інститутів. У комплекті з опромінювачем йде пеленальний столик.
Габаритні розміри опромінювача: 780 * 730 * 1530 мм,
Габаритні розміри столика: 960*755*790 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота випромінювача максимальна | 2230 мм |
| Висота випромінювача мінімальна | 1840 мм |
| Висота столика | 960 мм |
| Гарантія | 12 |
| Довжина столика | 980 мм |
| Матеріал каркасу | метал |
| Матеріал стільниці | ДСП |
| Країна походження | Україна |
| Тип опор | Колісні |
| Тип гальмівного пристрою | два колеса з автономним гальмівним пристроєм |
| Ширина столика | 770 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 570,25 ₴


