Шафа ШМ-2С з додатковим сейфом всередині, ТМ Заповіт, Якість
22 000 ₴
18 700 ₴
- Готово до відправки
- Код: ШМ-2С_dup2
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шафа ШМ-2С з додатковим сейфом усередині, Оригінал
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Висота | 1630 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 955 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Дручка | 2 шт |
| Закрита полиця | 2 шт. |
| Кількість замків | 2 шт |
| Матеріал каркасу | неіржавка сталь |
| Матеріал полиці | скло |
| Матеріал фасаду | Стекло |
| Країна походження | Україна |
| Тип корпусу | Суцільний (цельнозварний) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 700 ₴


