Опромінювач для верхнього обігріву немовляти ЛВО-01, ТМ Заповіт, Якість
13 460 ₴
11 441 ₴
- Готово до відправки
- Код: LVO-01
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опромінювач для верхнього обігріву немовляти ЛВО-01 з датчиком температури та підсвічуванням на штативі призначений для обігріву немовляти під час проведення санітарної обробки, огляду, сповивання та інших процедур у дитячих кімнатах родового та післяпологового відділень пологових будинків, лікарень та інститутів.
Габаритні розміри ЛВО-01: 740*710 мм, висота від 1720 до 2190 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1840 мм |
| Максимальна висота | 2230 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 1060 мм |
| Довжина | 790 |
| Матеріал каркасу | метал |
| Особливості | Датчик температури, Підсвітка |
| Країна походження | Україна |
| Тип опор | Колісні |
| Тип гальмівного пристрою | два колеса з автономним гальмівним пристроєм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 441 ₴


