Візок для перевезення біксів ТКСК, ТМ Заповіт, Якість
8 125 ₴
6 906,25 ₴
- Готово до відправки
- Код: ТКСК
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Візок для перевезення стерилізаційних коробок ТКСК призначений для перевезення біксів усередині медичних установ. Каркас візка виготовлений із металевого профілю та пофарбований білою порошковою фарбою. На візку встановлені три металеві полиці та ручки для її зручного переміщення на чотирьох апаратних колесах.
Габаритні розміри ТКСК: 940*540*940 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 975 мм |
| Довжина | 890 мм |
| Ширина | 455 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Довжина полиці | 855 мм |
| Колісні опори | Самоорієнтовні, 4 (шт.) |
| Матеріал каркасу | метал |
| Матеріал полиці | метал |
| Призначення | Для стерилізаційних ємностей |
| Полиця | 3 (шт.) шт. |
| Країна походження | Україна |
| Тип | Медична візок |
| Тип конструкції | Нерозбірна |
| Тип опор | Колісні опори |
| Тип гальмівного пристрою | два колеса з автономним гальмівним пристроєм |
| Ширина полиці | 405 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 906,25 ₴


