Візок для перевезення хворих на ТБС-200, ТМ Заповіт, Якість
19 600 ₴
16 660 ₴
- Готово до відправки
- Код: ТБС-200
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Візок ТБС-200 використовується для перевезення пацієнтів між приміщеннями у медичних закладах. У її конструкції використовуються посилені колеса діаметром 200мм, що дозволяють витримувати динамічне навантаження до 200 кг. Візок ТБС-200 складається з двох частин - нижнього каркаса на колесах і знімних нош на гумових ніжках. Наявність знімних ношок дозволяє переміщати пацієнта сходами та іншими нерівними ділянками. На ношах також встановлений регульований підголівник для надання положення голови комфортного положення.
Додатково візок може бути укомплектований матрацом, що миється, ременями для тулуба і ніг.
Габаритні розміри ТБС-200: 2100*670*830 мм;
Розміри ложа: 520*1800 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Тип | Медична візок |
| Тип опор | Колісні опори |
| Тип гальмівного пристрою | два колеса з автономним гальмівним пристроєм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Ширина | 565 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Довжина | 2100 |
| Довжина ложа | 1780 мм |
| Колісні опори | Самоорієнтовні, 4 (шт.) |
| Оббивний матеріал | Вінілісшкіра |
| Ручки для переміщення візка | 4 (шт.) шт. |
| Країна походження | Україна |
| Ширина ложа | 520 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 660 ₴


