Столик маніпуляційний СМ-3-2.
9 950 ₴
8 457,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: СМ-3-2
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Столик маніпуляційний СМ-3-2 призначений для розміщення та транспортування медичного інструменту та матеріалів усередині корпусів медичних закладів. Столик складається з двох ящиків з верхньою нержавіючої полицею та нижньою скляною полицею.
Габаритні розміри, мм.: (Дл*гл*вис) - 660*430*900
Розмір полиці, мм.: 540*420
Допустиме навантаження на столик - до 25 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Тип | Медичний столик |
| Тип опор | Колісні опори |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 900 мм |
| Довжина | 660 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Колісні опори | Самоорієнтовні, 4 (шт.) |
| Матеріал каркасу | Пластик, Метал |
| Матеріал полиці | Скло, Метал |
| Призначення | Для медикаментів та інструментів |
| Полиця | 2 (шт.) шт. |
| Ящик | 2 (шт.) шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 457,50 ₴


