
Візок для транспортування пацієнта з регулюванням висоти ТПБР, ТМ Заповіт, Якість
28 250 ₴
24 012,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: ТПБР
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Візок ТПБР призначений для перевезення хворих усередині медичних установ між приміщеннями: операційними, рентгенівськими та процедурними кабінетами, а також палатами. Каркас виробу виготовлений із сталевих труб, а ложе – з ДСП та поролону, обтягнутого вінілшкірою. Підголовник візка регулюється по кутку нахилу. Фіксація кута положення підголовника здійснюється автоматично. Висота ложа візка регулюється механічним шляхом (обертанням ручки). У ножної частини жорстко встановлено ручку для транспортування пацієнта. Вага візка не більше 40 кг.
Габаритні розміри, мм: (дл*гл*вис) - 2085*740*580-850
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Тип конструкції | Нерозбірна |
| Тип гальмівного пристрою | два колеса з автономним гальмівним пристроєм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 740 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Довжина | 2085 |
| Колісні опори | Самоорієнтовні, 4 (шт.) |
| Максимальна висота ложа від підлоги | 850 мм |
| Мінімальна висота ложа від підлоги | 580 мм |
| Носилки | незнімні |
| Підголовник | Регульований |
| Спосіб регулювання висоти ложа | механічний |
| Спосіб регулювання підголівника | механічний |
| Країна походження | Україна |
| Тип | Візок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 012,50 ₴


