Візок для транспортування пацієнтів ТПБ-Е, ТМ Заповіт, Якість
52 000 ₴
44 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: ТПБ-Е
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Візок для транспортування пацієнтів ТПБ-Е призначений для перевезення хворих усередині приміщень: операційні, рентгенівські та процедурні кабінети, палати. Фіксація похилого становища здійснюється автоматично. Висота візка регулюється за допомогою електроприводу та пульта керування. Кут нахилу підголівника – 0-45º.
Габаритні розміри: 1900*710*580-800 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Тип | Медична візок |
| Тип конструкції | Нерозбірна |
| Тип опор | Колісні опори |
| Тип гальмівного пристрою | два колеса з автономним гальмівним пристроєм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 830 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 860 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Колісні опори | Самоорієнтовні, 4 (шт.) |
| Максимальна висота ложа від підлоги | 1050 мм |
| Мінімальна висота ложа від підлоги | 800 мм |
| Призначення | Для перевезення пацієнтів |
| Оббивний матеріал | Вінілісшкіра |
| Спосіб регулювання висоти ложа | механічний |
| Країна походження | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 200 ₴


