Візок для перевезення хворих на ТПБ, ТМ Заповіт, Якість
14 710 ₴
12 503,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: ТПБ
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Візок для перевезення хворих на ТПБ поєднує в собі функціональні можливості візка всередині корпусного для перевезення хворих та кушетки з підголівником, що дозволяє проводити огляд пацієнтів у комфортних умовах. Наявність посилених коліс дозволяє використовувати ТПБ не лише всередині приміщень, а також на відкритих рівних майданчиках.
Конструктивно візок виготовлений із сталевого забарвленого профілю, на якому встановлено м'яке ложе, покрите медичним шкірозамінником. У ножній частині встановлена зручна ручка для переміщення візка.
Габаритні розміри: 2000*605*980 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Тип | Медична візок |
| Тип конструкції | Нерозбірна |
| Тип опор | Колісні опори |
| Тип гальмівного пристрою | два колеса з автономним гальмівним пристроєм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1010 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота ложа від підлоги | 850 мм |
| Гарантія | 12 |
| Довжина ложа | 1900 мм |
| Колісні опори | Самоорієнтовні, 4 (шт.) |
| Оббивний матеріал | Вінілісшкіра |
| Ручки для переміщення візка | 2 (шт.) шт. |
| Країна походження | Україна |
| Ширина ложа | 580 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 503,50 ₴


