
Крісло гінекологічне КГ-2М модифіковане, ТМ Заповіт, Якість
24 400 ₴
20 740 ₴
- Готово до відправки
- Код: KG-2M-MOD
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Крісло гінекологічне КГ-2М модифіковане широко використовується в різних медичних закладах для розміщення на ньому жінок при гінекологічних обстеженнях, різних процедур, а також при малих хірургічних втручаннях. Також завдяки широкому сидінню КГ-2М можна використовувати в урології. Крісло складається з основи, сидіння, спинки, ножної секції та знімного приладдя (підлокітників, підколінників, інфузійної стійки та нержавіючої чаші). Основа крісла цільнозварна. Для підвищення стійкості крісло встановлене на гумові опори. На каркасі основи шарнірно кріпляться сидіння, спинка та ножна секція. Спинка та секція ножа можуть змінювати кут нахилу. Сидіння КГ-2М має фіксовану висоту, а підйом або опускання спинки та ножної секції на будь-який кут у вказаному діапазоні проводиться вручну. Крісло дозволяє надавати різні положення тіла пацієнта. До каркаса кріпиться підставка з нержавіючою чашею. Жорсткі підколінки встановлюються у втулки підніжок і фіксуються затискачами. Підколінники можуть регулюватися по висоті, обертатися навколо вертикальної осі, коливатися відносно горизонтальної осі.
Габаритні розміри, ±10мм:
довжина у розкладеному положенні – 1900
ширина по підлокітникам – 800-1200
висота сидіння від підлоги - 750
Розміри секцій, д*ш, ±10мм:
спинка: 900*500
сидіння: 320*500
секція ножа: 630*500.
Регулювання спинної секції – 0-75°.
Регулювання ножної секції - 0 ° - 90 °.
Регулювання сидіння – від 0° до 35°.
Максимально допустиме навантаження на крісло, кг – не більше ніж 150.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Спосіб регулювання спинки | механічний |
| Тип опор | Ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Висота ложа від підлоги | 850 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 1500 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 1150 мм |
| Довжина в розкладеному горизонтальному вигляді | 1500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Матеріал каркасу | метал |
| Оббивний матеріал | Вінілісшкіра |
| Особливості | Підколена опора, Комплектація сходинками |
| Спосіб регулювання висоти ложа | не регулюється |
| Країна походження | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 740 ₴


