Ліжко функціональне для дітей до одного року КФД-1, ТМ Заповіт, Якість
9 400 ₴
7 990 ₴
- Готово до відправки
- Код: КFD-1
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ліжко функціональне для дітей до одного року КФД-1 використовується в медичних закладах для розміщення дітей з тяжкими захворюваннями: нервово-судинними, серцево-судинними, а також травмованими. Ліжко є звареною конструцією, встановленою на колеса. Ліжко складається з ложа, перил та спинок. Ложе виготовлено з листового металу та розташоване на оптимальній для маніпуляцій висоті. Для зручності переміщення ліжко оснащене колесами. Ліжко комплектується матрацом МВ-Д1.
Габаритні розміри КФД-1, мм: (дл*гл*вис) - 750*450*1050
Розміри ложа, мм – 720*420
Висота ложа від підлоги, мм – 540
Маса ліжка, кг – трохи більше 17.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Вікова група | Для дітей |
| Габаритні розміри | |
| Висота ложа від підлоги | 540 мм |
| Довжина ложа | 750 мм |
| Ширина ложа | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічні огорожі | Незнімні, з двох боків ложа |
| Висота з урахуванням спинки | 1050 мм |
| Гарантія | 12 |
| Каркас | Метал |
| Колісні опори | Самоорієнтовні, 4 (шт.) |
| Країна походження | Україна |
| Тип конструкції | Суцільнозварна |
| Тип опор | Колісні |
| Торцеві огорожі | у виголов'я і відношування ліжка, незнімні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 990 ₴


