Крісло гінекологічне КГ-1МЕ, ТМ
13 200 ₴
11 220 ₴
- Готово до відправки
- Код: KG-1ME
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Крісло гінекологічне КГ-1МЕ використовується в медичних закладах для розміщення на ньому жінок при гінекологічних обстеженнях, проведенні різних процедур, а також при малих хірургічних втручаннях.
Крісло складається з основи, сидіння, спинки, сходинки, знімних пластикових підколінників.
Основа крісла - має цільнозварну конструкцію, яка встановлюється на чотири гумові опори, що регулюються по висоті, для створення стійкості крісла у разі нерівності поверхні, на яку воно встановлено.
На основу жорстко кріпиться сидіння, до якого рухомо кріпиться спинка. Сидіння та спинка мають безшовну оббивку медичним шкірозамінником. Колір оббивки вибирається замовником за бажанням.
Підйом або опускання спинки на будь-який кут у вказаному діапазоні здійснюється вручну. До передньої частини основи шарнірно кріпиться відкидна ходушка (підніжка). Підколінники регулюються по висоті, можуть обертатися навколо вертикальної осі та забезпечені рухомими ложементами, які можуть коливатися відносно горизонтальної осі.
Габаритні розміри КГ-1МЕ, мм:
довжина – 1000–1650
ширина за ложементами – 900
висота – 800–1650.
Кут нахилу спинки - 10-90 градусів.
Максимально допустиме навантаження на крісло, кг – не більше ніж 150.
Вага крісла, кг – не більше ніж 36.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Спосіб регулювання спинки | механічний |
| Тип опор | Ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Висота ложа від підлоги | 800 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 1650 мм |
| Довжина | 1100 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Довжина в розкладеному горизонтальному вигляді | 1650 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Матеріал каркасу | метал |
| Особливості | Підколена опора, Комплектація сходинками |
| Країна походження | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 220 ₴


