Крісло Барані КВ-1 (для перевірки вестибулярного апарату), ТМ Заповіт, Якість
7 600 ₴
6 460 ₴
- Готово до відправки
- Код: KV-1
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Крісло Барані використовується для перевірки вестибулярного апарату у пацієнта шляхом його обертання навколо своєї осі. КВ-1 є сидінням, встановленим на чотири нерухомі опори.
Габаритні розміри КВ-1: 780 * 780 * 1550 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Обивний матеріал | Вінілштучшкіра |
| Тип опор | Ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 780 мм |
| Ширина | 780 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1580 мм |
| Гарантія | 12 |
| Країна походження | Україна |
| Тип конструкції | Нерозбірна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 460 ₴


