Столик анестезіолога СА, ТМ
5 780 ₴
4 913 ₴
- Готово до відправки
- Код: СА
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інструментальний столик анестезіолога СА використовується в медичних закладах для розміщення інструментів, матеріалів, пристосувань та медикаментів, необхідних лікарю анестезіологу під час роботи у перев'язувальних та операційних.
Столик має розбірну конструкцію, що складається з основи та полиці з тримачем. Висота розташування полиці регулюється та фіксується за допомогою затискача. Для забезпечення мобільності стіл оснащений чотирма поворотними колесами Ø50 мм, два з яких обладнані гальмівним механізмом. Особливістю конструкції є те, що столик може розміщуватись над операційним столом або ліжком у відділенні інтенсивної терапії, зберігаючи при цьому стійкість. Основа столика виконана із сталевих профільних труб 25х25мм, 25х50мм та сталевої труби Ø34мм. Полиця виконана із сталевого нержавіючого листа товщиною 0,8мм, підсилювач полиці – із сталевого листа товщиною 1,5мм, тримач полиці – із сталевої нержавіючої труби Ø21мм. Столик пофарбований білою порошковою фарбою RAL, що має антибактеріальні властивості та допускає обробку дезінфікуючими розчинами. Усі матеріали та комплектуючі, що використовуються під час виробництва столика, мають необхідні висновки та допущені для використання у виробництві медичних меблів.
Габаритні розміри столика, мм (Д*Ш*В) – 635*610*835-1400
Розмір полиці (Д*Ш) – 585*470
Розмір робочої поверхні полиці, мм, (Д*Ш) – 580*420
Висота бортика полиці, мм – 20
Максимальне статичне навантаження (рівномірно розподілене), кг – 25,0
Вага нетто, кг -12,3
Середній повний термін служби, років, не менше – 5
Примітка: Розміри можуть мати незначні відхилення залежно від партії випуску, що не впливають на функціональність та призначення товару.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Призначення | Для медикаментів |
| Тип опор | Колісні опори |
| Тип гальмівного пристрою | два колеса з автономним гальмівним пристроєм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 830 мм |
| Довжина | 610 мм |
| Ширина | 610 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал полиці | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна висота | 1300 мм |
| Гарантія | 12 |
| Тип | Столик анестезіолога |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 913 ₴


