Кушетка гінекологічна ККГ, ТМ Заповіт, Якість
11 000 ₴
9 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: ККГ
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кушетка гінекологічна ККГ використовується в медичних закладах для проведення внутрішньоматкових зрошень, а також процедур урологічних та проктологічних кабінетів.
Кушетка є розбірною конструкцією, виконаною з профільної металевої труби. Зверху до неї кріпиться ДСП, оббите вініліскошкірою з м'якою підкладкою з поролону. Кушетка має підголовник, також оббитий вініліскожі, який може регулюватися по кутку нахилу до основи. Каркас кушетки пофарбований порошковою фарбою, що має високу міцність і зносостійкість.
Габаритні розміри, мм: довжина – 1520±10
ширина – 780±10
висота – 540±10
ширина ложі – 580±10.
Вага кушетки, кг – трохи більше 25.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Кількість секцій | 2 |
| Особливості | Підколінна опора |
| Тип опор | Ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Висота з урахуванням спинки | 540 мм |
| Довжина | 1520 мм |
| Ширина | 780 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Матеріал каркасу | метал |
| Оббивний матеріал | Вінілісшкіра |
| Підголовник | Регульований |
| Спосіб регулювання підголівника | механічний |
| Країна походження | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 350 ₴


