
Крісло гінекологічне КГ-1М, Якість
16 900 ₴
14 365 ₴
- Готово до відправки
- Код: KG-1M
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гінекологічне крісло КГ-1М з пневматичним приводом використовується в медичних установах для розміщення на ньому жінок при гінекологічних обстеженнях, проведення різних процедур, а також при малих хірургічних втручаннях. Основа крісла – це цільнозварна металева конструкція. Крісло встановлено на чотири опори – на дві гумові передні та дві металеві задні, які регулюються по висоті для створення стійкості основи на нерівній поверхні. Сидіння і спинка є металевими каркасами з укріпленими на них подушками, обтягнутими екошкірою. Кут нахилу сидіння змінюється за допомогою пневматичного приводу з ручним керуванням. Регулювання сидіння можливе лише з розташованим на кріслі пацієнтом шляхом натискання ручки та переміщенням центру тяжкості пацієнта вперед. Підйом або опускання спинки на будь-який кут у вказаному діапазоні здійснюється вручну. До передньої частини основи шарнірно кріпиться відкидна двоступінчаста сходинка. До вертикальної стійки кріпиться штанга під підставку для чаші із нержавіючої сталі. Жорсткі підколінки встановлюються у втулки затискачів та фіксуються. Пластикові підколінники регулюються по висоті, можуть обертатися навколо вертикальної осі та забезпечені рухомими ложементами, які можуть хитатися відносно горизонтальної осі. У стандартну комплектацію крісла входить чаша з нержавіючої сталі, зручна сходинка до крісла та пластикові підколінки.
Спрощеним варіантом крісла КГ-1М є Крісло гінекологічне КГ-1МЕ.
Габаритні розміри КГ-1М, мм:
довжина – 1100 – 1650
ширина за ложементами – 900
висота - 800 -1650.
Кут підйому сидіння від горизонтального положення догори – 5-45 градусів.
Кут нахилу спинки - 10-90 градусів.
Максимально допустиме навантаження на крісло, кг – не більше 150. Маса крісла, кг – не більше ніж 36.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Особливості | Підколінна опора |
| Спосіб регулювання спинки | механічний |
| Тип опор | Ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Висота ложа від підлоги | 800 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 1650 мм |
| Довжина | 1100 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Довжина в розкладеному горизонтальному вигляді | 1650 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Матеріал каркасу | метал |
| Оббивний матеріал | Вінілісшкіра |
| Країна походження | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 365 ₴


