

Шафа медична ШМ-2С, ТМ Заповіт, Якість
19 000 ₴
16 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: ШМ-2С_dup1
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шафа медична ШМ-2С використовується в лікувальних, лікувально-діагностичних медичних закладах, санаторіях, інших оздоровчих закладах (в маніпуляційних, процедурних, кабінетах фізіотерапевтів та реабілітологів, оглядових палатах, перев'язувальних та операційних) для розміщення інструментів, матеріалів, пристроїв.
Шафа є двостулковою розбірною металевою конструкцією, встановленою на ніжках з регульованими опорами. Шафа розділена на два відділення. Верхнє відділення шафи обладнане двома полицями. Двері верхнього відділення шафи виконані у вигляді металевих рам зі скляними вставками, що дозволяє бачити вміст відділення не відкриваючи його. Нижнє відділення шафи виконане у вигляді сейфа, обладнане однією полицею та металевими дверима. Двері верхнього та нижнього відділень шафи зачиняються на замок. Шафа виконана із сталевої профільної труби 20х20мм та сталевого листа товщиною 0,8мм. Полиці виконані із сталевого листа завтовшки 0,8 мм. Двері верхнього відділення шафи виконані зі скла товщиною 4мм. Шафа пофарбована білою порошковою фарбою RAL, має антибактеріальні властивості і допускає обробку дезінфікуючими розчинами. Всі матеріали та комплектуючі, що використовуються при виробництві шафи, мають необхідні висновки та допущені для використання у виробництві медичних меблів.
Габаритні розміри шафи, мм (ДхГлхВ) 985*430*1635
Розміри шафи, мм (ДхГлхВ) 960*405*1610
Висота верхнього відділення, мм 880
Висота нижнього відділення (сейфа), мм 560
Розміри полиці, мм, (ДхШ) 950х355
Відстань від підлоги до дна шафи, мм 135
Регулювання висоти, мм.
Відстань до полиці нижнього відділення (знизу догори), мм 310,230
Відстань між полицями верхнього відділення (знизу догори), мм 305,280,245
Допустиме статичне навантаження на одну полицю, кг, не більше 16,0
Вага нетто, кг 59,0
Середній повний термін служби, років, не менше 5
Примітка: Розміри можуть мати незначні відхилення залежно від партії випуску, що не впливають на функціональність та призначення товару.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Дверка | 2 шт. |
| Закрита полиця | 2 шт. |
| Кількість замків | 2 шт. |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1610 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 400 мм |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал полиці | скло |
| Матеріал фасаду | Стекло |
| Країна походження | Україна |
| Ширина | 955 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 150 ₴


