Столик медсестри СМС, ТМ Якість
6 600 ₴
5 610 ₴
- Готово до відправки
- Код: СМС
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інструментальний столик медсестри СМС використовується у лікувальних, лікувально-профілактичних медичних закладах (у маніпуляційних кабінетах, оглядових палатах, перев'язувальних та операційних, кабінетах фізіотерапевтів та реабілітологів) для розміщення інструментів, матеріалів.
Столик має розбірну конструкцію. Основу столика становить металевий каркас, на якому розміщено дві скляні полиці. Каркас столика складається з двох вертикальних стійок, з'єднаних між собою рамками (полкодержателями), що забезпечують жорсткість конструкції та утримання полиць. Для забезпечення мобільності стіл обладнаний чотирма самопозиційними колесами Ø100 мм, два з яких обладнані гальмівним механізмом для фіксації столика в потрібному положенні. Частини стійок, що виступають над рівнем верхньої полиці, виконують функцію ручок під час переміщення столика. Стійки столика виконані із сталевої профільної труби 20х20мм, рамки під полиці - із сталевої профільної труби 20х20мм та сталевого листа товщиною 0,8мм. Полиці виконані зі скла завтовшки 4мм. Столик пофарбований білою порошковою фарбою RAL, що має антибактеріальні властивості та допускає обробку дезінфікуючими розчинами. Усі матеріали та комплектуючі, що використовуються під час виробництва столика, мають необхідні висновки та допущені для використання у виробництві медичних меблів.
Габаритні розміри столика, мм (Д*Ш*В) – 660*530*970
Розміри столика, мм, (Д * Ш * В) - 620 * 530 * 970
Робоча поверхня полиць, мм (Д*Ш) – 535*420
Відстань від підлоги до нижньої полиці, мм – 500
Відстань між полицями, мм – 335
Висота ручок, мм – 100
Максимальне статичне навантаження (рівномірно розподілене), кг – 25,0
Вага нетто, кг – 11,0
Середній повний термін служби, років, не менше – 5
Примітка: Розміри можуть мати незначні відхилення залежно від партії випуску, що не впливають на функціональність та призначення товару.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Призначення | Для медикаментів |
| Тип | Медичний столик |
| Тип опор | Колісні опори |
| Тип гальмівного пристрою | два колеса з автономним гальмівним пристроєм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 970 мм |
| Довжина | 660 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал полиці | скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Довжина полиці | 420 мм |
| Колісні опори | Самоорієнтовні, 4 (шт.) |
| Полиця | 2 (шт.) шт. |
| Ручки для переміщення візка | 2 (шт.) шт. |
| Ширина полиці | 540 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 610 ₴


