

Стілець донорський із двома підлокітниками СД-2, ТМ Заповіт, Якість
4 970 ₴
4 224,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: SD-2
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначений для комфортного розміщення на ньому пацієнта під час проведення забору крові, цитостатичної та інфузорної терапії.
Конструкція випорожнень представляє цільнозварний каркас для стійкості, ложе оббите вініліскожами для обробки дезрозчинами.
Габаритні розміри СД-2: 660*600*825 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Тип опор | Ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Вінілштучшкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота з урахуванням спинки | 825 мм |
| Гарантія | 12 |
| Матеріал каркасу | метал |
| Підголовник | Не передбачений |
| Підлокітник | Регульований за висотою, знімний, 2 (шт.) правий і лівий |
| Країна походження | Україна |
| Тип | Стілець донорський |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 224,50 ₴


