
Стіл для операцій на руці СДР-2, ТМ Заповіт, Якість
4 400 ₴
3 740 ₴
- Готово до відправки
- Код: СДР-2
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл для операцій на руці СДР-2 використовується в медичних установах для проведення операцій на руці або процедури діалізу. Він також може застосовуватись у кабінетах переливання крові. Стіл регулюється по висоті, виготовлений із ДСП, оббитого вінілшкірою. Основа столу виготовлена з металевого профілю, пофарбована порошковою емаллю, встановлена на гумові опори, також можливе встановлення на колеса. Верхня частина столу регулюється за нахилом до пацієнта.
Габаритні розміри, ±10мм:
діаметр основи – 635;
висота – від 700 до 1050.
Розмір столу, мм: 215х595.
Маса, кг - не більше 10.
Навантаження, що допускається, кг - 10.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Обивний матеріал | Вінілштучшкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 850 мм |
| Максимальна висота | 1100 мм |
| Гарантія | 12 |
| Довжина | 500 |
| Матеріал каркасу | метал |
| Призначення | Для забору крові |
| Тип | Медичний столик |
| Ширина | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 740 ₴


