Кушетка для фізкабінету КФП (вільха), ТМ Заповіт, Якість
9 850 ₴
8 372,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: КФП
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кушетка для фізіотерапевтичного кабінету КФП використовується в лікувальних, лікувально-діагностичних медичних закладах, санаторіях, інших оздоровчих закладах для комфортного розміщення пацієнтів при проведенні фізіотерапевтичних процедур.
Кушетка є розбірним дерев'яним каркасом, на якому встановлено м'яке ложе. Ложе кушетки складається з двох секцій: фіксованої та рухомої (підголівника). Кут нахилу підголівника регулюється в діапазоні 0 ÷ 45 °, що дозволяє пацієнту прийняти зручніше положення. Каркас кушетки виконаний з дерева, що виключає дію металевих елементів конструкції під час проведення фізіотерапевтичних процедур. Ложе кушетки виконане з ДСП товщиною 16мм, поролону товщиною 20мм та обтягнуте штучною шкірою.
Усі матеріали та комплектуючі, що використовуються при виробництві кушетки, мають необхідні висновки та допущені для використання у виробництві медичних меблів.
Габаритні розміри кушетки, мм (ДхШхВ) 1900*570*630
Довжина фіксованої секції ложа, мм 1500
Довжина рухомої секції ложі (підголівника), мм 380
Кут нахилу підголівника 0 ÷ 45 °
Допустиме навантаження, кг 150,0
Вага нетто, кг 22,0
Середній повний термін служби, років, не менше 5
Примітка: Розміри можуть мати незначні відхилення залежно від партії випуску, що не впливають на функціональність та призначення товару.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Кількість секцій | 2 |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Вінілштучшкіра |
| Підголовник | Регульований |
| Спосіб регулювання підголівника | механічний |
| Тип опор | Ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Довжина | 1900 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Країна походження | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 372,50 ₴


