
Шафа медична ШМ-2, ТМ Заповіт, Якість
18 800 ₴
15 980 ₴
- Готово до відправки
- Код: ШМ-2
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шафа медична ШМ-2 використовується в лікувальних, лікувально-діагностичних медичних закладах, санаторіях, інших оздоровчих закладах (в маніпуляційних, процедурних, кабінетах фізіотерапевтів та реабілітологів, оглядових палатах, перев'язувальних та операційних) для розміщення інструментів, матеріалів, пристроїв.
Шафа є двостулковою розбірною металевою конструкцією, встановленою на ніжках з регульованими опорами. Шафа складається з одного відділення, обладнаного чотирма полицями. Двері шафи виконані у вигляді металевих рам зі скляними вставками, що дозволяє бачити вміст шафи, не відкриваючи його. Двері шафи замикаються на замок. Шафа виконана із сталевої профільної труби 20х20мм та сталевого листа товщиною 0,8мм. Двері шафи виконані зі скла завтовшки 4мм, полиці - зі сталевого листа завтовшки 0,8 мм. Шафа пофарбована білою порошковою фарбою RAL, має антибактеріальні властивості і допускає обробку дезінфікуючими розчинами. Всі матеріали та комплектуючі, що використовуються при виробництві шафи, мають необхідні висновки та допущені для використання у виробництві медичних меблів.
Габаритні розміри шафи, мм (ДхГлхВ) 985*430*1635
Розміри шафи, мм (ДхГлхВ) 960*405*1610
Розміри полиці, мм, (ДхШ) 950х355
Відстань від підлоги до дна шафи, мм 135
Регулювання висоти, мм.
Відстань між полицями (знизу догори), мм 310,250,280,280,245
Допустиме статичне навантаження на одну полицю, кг, не більше 16,0
Вага нетто, кг 62,0
Середній повний термін служби, років, не менше 5
Примітка: Розміри можуть мати незначні відхилення залежно від партії випуску, що не впливають на функціональність та призначення товару.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Дверка | 2 шт. |
| Закрита полиця | 1 шт. |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1630 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 400 мм |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал полиці | скло |
| Матеріал фасаду | Стекло |
| Регулювання висоти полиць | 20 мм |
| Країна походження | Україна |
| Ширина | 955 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 980 ₴


