Стілець донорський з підлокітником СД-1, ТМ
4 070 ₴
3 459,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: SD-1
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стілець донорський із підлокітником СД-1 призначений для комфортного розміщення на ньому донора при проведенні забору крові, цитостатичної та інфузорної терапії. З одного боку цього випорожнення рухомо встановлений підлокітник, що регулюється по висоті.
Габаритні розміри СД-1: 600 * 555 * 825 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Вінілштучшкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота з урахуванням спинки | 825 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 600 мм |
| Матеріал каркасу | метал |
| Підголовник | Не передбачений |
| Підлокітник | Регульований за висотою, знімний, 1 (шт.) правий |
| Країна походження | Україна |
| Тип | Стілець донорський |
| Тип опор | Ніжки |
| Ширина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 459,50 ₴


