Банкетка одномісна МБ-1, ТМ Заповіт, Якість
2 100 ₴
1 785 ₴
- Готово до відправки
- Код: МB-1
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Банкетка одномісна МБ-1 використовується в медичних закладах для розміщення пацієнта в очікуванні на прийом лікаря.
Каркас банкетки виконаний з високоякісної сталевої профільної труби, покритої порошковою білою антибактеріальною фарбою стійкою до дезінфекції. Сидіння банкетки безшовно оббите штучною шкірою.
У виробництві банкетки використовуються матеріали, які дозволяють проводити їхню обробку дезінфікуючими розчинами.
Габаритні розміри МБ-1, мм:
довжина – 380±10
ширина – 380±10
висота – 420±10.
Вага, кг – не більше 6.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спинки | Ні |
| Обивний матеріал | Вінілштучшкіра |
| Тип опор | Ніжки |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 420 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Країна походження | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 785 ₴


