



Кушетка медицинская, кушетка детская с регулируемым подголовником КД ТМ MEDNOVA
6 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: КД MEDNOVA г
Стандартні кольори - бежевий, блакитний, синій. Інші кольори оббивок +15% до вартості.
Кушетка оглядова дитяча КД з регульованим підголовником використовується в оглядових і процедурних кабінетах для проведення обстеження пацієнтів (дітей), а також для виконання медичних процедур. Може використовуватися в установах медичної, а також профілактично-оздоровчої спрямованості.
Міцний і стійкий корпус кушетки на опорах-ніжках виготовлений з металопрофілю з гігієнічно безпечним, корозійно-стійким порошковим покриттям, що задовольняє вимогам експлуатації через частого хімічного або фізичного впливу з метою дезінфекції. Для забезпечення максимально зручного положення пацієнта кушетка має регульований підголівник (ступінчаста рейка).
напівм'які ложе має оббивку зі спеціалізованого медичного шкірозамінника з антибактеріальним покриттям (винилискожа), стійкого до дії дезинфікуючих засобів. Кушетка такого типу може оснащуватися додатковими конструкціями для кріплення штатива або столика, також можлива установка упорів і підлокітників.
Варіанти виконання кушетки медичної:
| Модифікація | Зображення |
|
КД MEDNOVA |
![]() |
|
КД ж/г MEDNOVA |
![]() |
Варіанти комплектації кушетки медичної:
| Модифікація | Зображення |
|
ВМ-1 |
![]() |
|
ВМ-2 напівкруглий
|
![]() |
|
ВМ-3 трикутний |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MEDNOVA |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість секцій | 2 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Обивний матеріал | Вінілштучшкіра |
| Підголовник | Регульований |
| Спосіб регулювання підголівника | механічний, ступенева рейка |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Блакитний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 530 мм |
| Довжина | 1600 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | Вінілісшкіра |
- Ціна: 6 500 ₴







