Стіл для інструментів, столик-тумба на колесах, медичний інструментальний СТ-Т ТМ MEDNOVA пересувної
14 596,25 ₴
- Готово до відправки
- Код: СТ-Т MEDNOVA
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Столик-тумба СТ-Т MEDNOVA використовується для розміщення інструментів, медикаментів і витратних матеріалів. Каркас столу виготовлений з металу з полімерним покриттям і встановлений на колісні опори з гальмами. У каркас встановлені 4 висувних ящика, над якими розташовується полку з полімерним покриттям. Полиця має огорожу з трьох сторін, що також зручно використовувати як ручок для переміщення.
Варіанти виконання столу:
| Модифікація | Зображення |
|
СТ-Т MEDNOVA |
![]() |
|
СТ-Т-Н MEDNOVA нержавіюча полиця |
![]() |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MEDNOVA |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 4 шт. |
| Колісні опори | 4 (шт.), самоорієнтуються |
| Полиця | 1 шт. |
| Ручки для переміщення візка | 3 шт. |
| Тип | Медичний столик |
| Тип гальмівного пристрою | два колеса з автономним гальмівним пристроєм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Довжина | 720 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал полиці | метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 596,25 ₴









