
Рециркулятор бактерицидний для знезараження повітря, настінний АЕРЕКС-ТРАНС АВІА 15 ТМ Заповіт, лампа Osram
3 650 ₴
- Немає в наявності
- Код: 05720
Рециркулятор бактерицидний Аэрэкс Транс АВІА призначений для знезараження (кварцування) повітря всередині транспортних засобів від вірусів, бактерій, спор грибів та інших мікроорганізмів шляхом примусової циркуляції повітря через зону опромінення бактерицидної лампи.
- Бактерицидні рециркулятори Аэрэкс Транс АВІА дозволяють дезінфекцію повітря в постійному режимі в присутності людей;
- Їх включення і виключення може бути як в ручному режимі, так і в заданій програмі;
- Харчування може здійснюватися як від мереж змінного струму, так і від постійного різної напруги;
- Рециркулятори виробляються в виброустойчивом виконанні;
- Лампа, що встановлюється дані рециркулятори, має ресурс 9000 годин напрацювання і є без озонової. Що виключить будь-який дискомфорт для пасажирів.
Рекомендовані для використання в таких категоріях транспорту:

Також, в парі з Бактерицыдными Рециркуляторами Аэрэкс Транс АВІА використовуються Бактерицидні опромінювачі відкритого типу, які застосовуються для знезараження повітря і поверхонь у відсутності людей. І, за досвідом інших країн, можуть застосовуватися в пунктах відстою транспорту по закінченню зміни або перед зміною для швидкої і ефективної дезінфекції.
Рециркулятори і опромінювачі компанії Заповіт мають всі українські сертифікати, як обладнання медичного призначення та включені до переліку протиепідемічних засобів.
Додаткова комплектація (базовий набір не входить):
1,5 м Шнур + 175 грн
Корпус з нержавіючої сталі +800 грн
| Характеристики | |
| Виробник | Заповіт |
| Країна походження | Україна |
| Джерело УФ випромінювання | безозоновая бактерицидна лампа |
| Потужність лампи, Вт | 15 |
| Кількість бактерицидних ламп, шт | 1 |
| Ефективний ресурс роботи ламп, не менше, год | 9000 |
| Потужність УФ випромінювання, Вт | 5,97 |
| Довжина хвилі переважного випромінювання, нм | 253,7 нм |
| Продуктивність, м3/год | 105 |
| Потужність, Вт | 50 |
| Напруга, в стандартному настінному виконанні, В | - |
| Напруга, в виброустойчивом виконанні, В | -12В; -24В; -110В |
| Сфера використання | всі види транспортних засобів – автомобілі, маршрутні таксі, автобуси, тролейбуси, трамваї, метро, електрички, поїзди, самалеты, автомобілі швидкої допомоги і т. д. |
| Тип установки | Стаціонарний |
| Спосіб установки | Настінний/Стельовий |
| Вид | Рециркулятор |
| Комплектація шнуром | Так |
| Гарантія, міс | 12 |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Довжина, мм | 655 |
| Ширина, мм | 120 |
| Висота, мм | 120 |
| Вага брутто, кг | - |
| Рекомендована площа знезараження приміщень при Н=3м, м2 | |
| I категорії * | 5 |
| II, III категорій | 25 |
| IV, V категорій | 50 |
| Примітка | * для I категорії використовувати по черзі з відкритим опромінювачем! |
Варіанти комплектації рециркулятора бактерицидного:
| Модифікація | Зображення |
|
China 15W Завет |
![]() |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Рециркулятор |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб установки | Настінний |
| Сфера використання | В установах, HoReCa, Торгові магазини, Для дому, Клініки та медичні установи, Харчова промисловість, Fast-food, Офіси організацій |
| Тип встановлення обладнання | Стаціонарний |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 655 мм |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 3 650 ₴



