
Опромінювач фізіотерапевтичний ртутно-кварцовий медичний ОРК-021м ТМ Заповіт
13 250 ₴
12 587,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: ОРК-021М
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опромінювач ртутно-кварцовий ОРК-021М. Призначення відповідає назві, призначений для проведення загальних і місцевих опромінень у фізіотерапевтичних кабінетах лікувальних закладів.
Корпус опромінювача зроблений з металевого профілю і листової сортової сталі і пофарбований білою порошковою фарбою.
Для зручності переміщення передбачено чотири колеса. Опромінювальний елемент опромінювача може регулюватися по висоті і повороту відносно вертикальної стійки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна висота | 1750 мм |
| Глибина | 675 мм |
| Довжина | 600 |
| Колісні опори | 4 (шт.), самоорієнтуються |
| Тип опор | Колеса |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 587,50 ₴


