
Опромінювач фізіотерапевтичний для верхнього обігріву немовляти ЛВО-01 ТМ Заповіт
13 460 ₴
- Немає в наявності
- Код: ЛВО-01
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опромінювач для верхнього обігріву немовляти ЛВО-01 з датчиком температури і підсвічуванням на штативі. Призначення відповідає назві, призначений для обігріву немовляти при проведенні санітарної обробки, огляду, сповивання та інших процедур в дитячих кімнатах пологового та післяпологового відділень пологових будинків, лікарень та інститутів.
Варіанти виконання опромінювача фізіотерапевтичного:
| Модифікація | Зображення |
|
ЛВО-01 |
![]() |
|
ЛВО-02 |
![]() |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1840 мм |
| Максимальна висота | 2230 мм |
| Глибина | 1060 мм |
| Довжина | 790 |
| Колісні опори | 4 (шт.), самоорієнтуються |
| Матеріал каркасу | метал |
| Особливості | Датчик температури, Підсвічування |
| Тип опор | Колісні |
| Тип гальмівного пристрою | два колеса з автономним гальмівним пристроєм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 460 ₴




