



Тумба медична маніпуляційна МД ТП-1 MEDNOVA
6 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: МД ТП-1 MEDNOVA
+380 (67) 327-76-76
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тумба медична МД ТП-1 C використовується як приставний елемент меблів для робочого столу в медичному кабінеті або в якості тумбочки біля ліжка в лікарняній палаті і призначена для зберігання медикаментів, особистих речей, предметів гігієни, посуду, документів і інших дрібних особистих речей.
Всі елементи розбірної конструкції тумби виготовлені зі сталі з гігієнічно безпечним, корозійно-стійким порошковим покриттям, що задовольняє вимогам експлуатації через частого хімічного або фізичного впливу з метою дезінфекції.
У верхній частині тумби розташований висувний ящик, в середній - шафка з дверцятами на магнітній клямці (опціонально на дверку може бути встановлений ключовий замок Практик (1000 комбінацій)), в нижній частині - відкрита полиця. Тумба встановлена на колісні опори (40 мм), дві передні мають стопор.
Максимальне навантаження на полицю - 15 кг.
Всі елементи розбірної конструкції тумби виготовлені зі сталі з гігієнічно безпечним, корозійно-стійким порошковим покриттям, що задовольняє вимогам експлуатації через частого хімічного або фізичного впливу з метою дезінфекції.
У верхній частині тумби розташований висувний ящик, в середній - шафка з дверцятами на магнітній клямці (опціонально на дверку може бути встановлений ключовий замок Практик (1000 комбінацій)), в нижній частині - відкрита полиця. Тумба встановлена на колісні опори (40 мм), дві передні мають стопор.
Максимальне навантаження на полицю - 15 кг.
Варіанти виконання тумби:
| Модифікація | Зображення |
|
МД ТП-1 MEDNOVA |
![]() |
|
МД ТП-2 MEDNOVA
|
![]() |
|
МД ТП-3 MEDNOVA |
![]() |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MEDNOVA |
| Країна виробник | Україна |
| Вид лабораторних меблів | Тумба |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Самоорієнтуються колісні опори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 200 ₴





