Призначена для розміщення пацієнтів, які мають важкі травми, серцево-судинні та нервово-судинні захворювання. Встановлюється в стаціонарах госпіталів, лікарень, санаторно-оздоровчих комплексах, в установах, що спеціалізуються на проведенні реабілітаційного та профілактичного лікування.
Комплектація:
ліжко
- матрац
- інфузійна стійка
- бічні огорожі
Особливості:
· Регуляція секцій спини і ніг за допомогою електроприводу.
· Ручний контролер
· Бічні огородження мають замкові системи.
· Знімні бильцях з ABS-пластика.
· Колеса маю блокування.
· Покриття рами та бічних огороджень - електростатична порошкова фарба.
Габарити:
· Зовнішні розміри: 90х190см
· Висота: 40 см
· Кут регулювання секції спини: 0-70 градусів
· Кут регулювання секції ніг: 0-40 градусів
· Максимальне навантаження: 150кг
Варіанти комплектації ліжка:
| Модифікація | Зображення |
|
МД-4 |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих |
| Спосіб регулювання висоти ложа | не регулюється |
| Спосіб регулювання головної секції | не регулюється |
| Спосіб регулювання ножної секції | електричний |
| Спосіб регулювання середньої секції | електричний |
| Тип конструкції ліжка | Нерозбірна |
| Тип ліжка | функціональна 4-х секційна |
| Тип управління | Електричне |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Бічні огорожі | не передбачені |
| Колісні опори | 4 (шт.), самоорієнтуються |
| Торцеві огорожі | в узголів'ї і підніжжі ліжка |
| Кут нахилу головної секції | 70 град. |
| Кут нахилу ножної секції | 40 град. |
| Габаритні розміри | |
| Висота ложа від підлоги | 400 мм |
| Довжина ліжка | 1900 мм |
| Ширина ліжка | 900 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас ліжка | метал |
| Торцева огорожу | пластик |
- Ціна: 29 100 ₴






