

Панель Світлодіодна квадратна-9Вт (145x145) 4200K, 710 люмен Лезард LEZARD original
172,57 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 442RKP-09
Ці світильники відрізняються високою надійністю ...
Ці світильники відрізняються високою надійністю та безпекою, круглі та квадратні світлодіодні панелі високої якості, що відповідають міжнародним стандартам. Світлодіодний LED світильник врізний 9 Вт 4200К ТМ LEZARD квадратний виконаний з алюмінію. Також панелі відрізняються високим ступенем захисту - IP 40. У панелях ТМ LEZARD використовуються драйвери IC які забезпечують відсутність пульсації та мерехтіння світлового потоку. Легка конструкція і компактні розміри LED панелей ТМ LEZARD забезпечують простоту встановлення: круглі світлодіодні, що вбудовуються, накладні круглі, світлодіодні квадратні, що вбудовуються, квадратні накладні світлодіодні панелі. Джерелом світла в панелях є чіпи LED 2835, колірні температури 4200К та 6400К. Вся продукція є оригінальною і поставляється від виробника на пряму.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lezard |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 роки |
| Діаметр | 150 мм |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Напруга | 220V |
| Номінальна потужність | 9W |
| Світловий потік | 710Lm |
| Ступінь захисту | IP 40 |
| Тип | Світлодіодні світильники - Даунлайти (down light) |
| Тип кріплення | Стельовий |
| Тип монтажа | Вбудований |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Форма | Квадрат |
| Колір корпусу | Білий |
| Колірна температура | Нейтральний (4000-4500К) |
- Ціна: 172,57 ₴


