
Панель Світлодіодна з розсіювачем призму - 36Вт (595*595*18mm) 6400K 3400 люмен Лезард LEZARD original
564,14 ₴
- Готово до відправки
- Код: 464-LEPS-60036
Світлодіодні LED панелі TM LEZARD типу Армстронг 3...
Світлодіодні LED панелі TM LEZARD типу Армстронг 36 Вт призму 595*595 мм 6400К - це безпечне та чисте екологічне світло. Якщо порівняти панелі LED із звичайними світильниками на ртутних трубах, то LED не містить шкідливих речовин, також відсутня пульсація та мерехтіння світлового потоку. Тому саме LED панелі рекомендують при здійсненні переобладнання на виробничих площах з працюючими механізмами і верстатами з елементами, що крутяться (швейне виробництво, верстати в токарних цехах і т.д.). Ними можна замінити всі типи світильників, у яких встановлений цоколь G13. Рамка корпус LED панелі TM LEZARD зроблена з алюмінію, а не з пластику, що забезпечує покращений тепловідведення та збільшує жорсткість корпусу, з панеллю використовується драйвер типу IC. Користуючись світлодіодними лампами ТМ LEZARD, при такому ж висвітленні – Ви економитимете свій бюджет. Вся продукція є оригінальною і поставляється від виробника на пряму.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lezard |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Тип розсіювача | Прозорий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 роки |
| Напруга | 220V |
| Номінальна потужність | 36W |
| Розмір | 595х595 мм |
| Світловий потік | 3400LM |
| Ступінь захисту | IP 40 |
| Тип | LED панели |
| Тип кріплення | Стельовий |
| Тип монтажа | Вбудований |
| Товары | LED панели |
| Форма | Квадрат |
| Колірна температура | Холодний (6000-6500 К) |
- Ціна: 564,14 ₴


