
Ліжко медичне, двохфункціональне механічне лікарняне ліжко у комплекті PH-M05-A MEDNOVA
29 111,11 ₴
- Готово до відправки
- Код: PH-M05-A
Дане лікарняне ліжко модель PH-M05-A застосовується у лікарнях, приватних клініках, пансіонатах, будинках пристарілих чи для особистого використання пацієнтів, які не можуть самостійно доглядати за собою внаслідок інсульту, травм хребта, переломів, опіків, пристарілих та немічних тощо.
Комплектація
Ліжко з механічним управлінням:|
Каркас ліжка |
1 шт |
|
Бильця ізголів'я та ніг |
1 пара (2 шт) |
|
Бокові поручні |
2 шт |
|
Інфузійна стійка |
1 шт |
|
Матрац |
1 шт |
|
Обідній стіл |
1 шт |
Технічні характеристики
|
ХАРАКТЕРИСТИКA |
ЗНАЧЕННЯ |
|
Модель |
PH-M05-A |
|
Кількість секцій |
4 |
|
Привід |
Механічний |
|
Кут нахилу секції спини |
0~75° |
|
Кут нахилу секції ніг |
0~45° |
|
Габаритні розміри (д*ш), см |
205*95 |
|
Розмір ложа, см |
195*85 |
|
Висота ложа від підлоги, см |
50 |
|
Регулювання висоти від підлоги, см |
--- |
|
Позиція Тренделенбурга |
--- |
|
Позиція Анти-Тренделенбурга |
--- |
|
Максимальне навантаження, кг |
250 |
|
Матрац |
Так |
|
Бокові поручні |
Так |
|
Обідній стіл |
Так |
|
Інфузійна стійка |
Так |
|
Судно |
Ні |
Варіанти виконання ліжка:
| Модифікація | Зображення |
|
PH-M04 |
![]() |
|
PH-M05-A |
![]() |
| PH-M09-A | ![]() |
Варіанти комплектації ліжка:
| Модифікація | Зображення |
|
МД-4 |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MEDNOVA |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ліжка | функціональна 4-х секційна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина ліжка | 2050 мм |
| Довжина ложа | 1950 мм |
| Мінімальна висота ложа від підлоги | 50 мм |
| Ширина ліжка | 950 мм |
| Ширина ложа | 850 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічні поручні | Так |
| Максимальне навантаження | 250 кг |
| Матрац | Так |
| Обідній стіл | Так |
| Привід | механічний |
| Судно | Немає |
| Кут нахилу секції ніг | 0~45° |
| Кут нахилу секції спини | 0~75° |
- Ціна: 29 111,11 ₴






